jak na poukaz od lékaře

Pomůcky na poukaz dodáme zdarma až k vám domů

Nechce se Vám běhat do prodejny a tahat těžké balíky plen? Pomůcky hrazené ze zdravotního pojišťení předepsané lékařem na poukaz Vám dodáme BEZPLATNĚ až domů.

Výrobky, u kterých je uveden kód pojišťovny (kód ZP) a jsou označené modrým štítkem HRAZENO POJIŠŤOVNOU, Vám dodáme oproti zaslanému poukazu zdarma až domů. Tuto službu zajišťujeme pojištěncům všech zdravotních pojišťoven.

Vhodnost použití konkrétního produktu v závislosti na Vašem zdravotním stavu konzultujte se svým lékařem. U výrobků, které jsou hrazeny ze zdravotního pojištění, o konkrétním předpisu rozhoduje vždy lékař na základě Vašeho aktuálního zdravotního stavu.

Jak postupovat?

1. Vyberte si pomůcku označenou modrým štítkem "Hrazeno pojišťovnou". U výrobku je uveden kód ZP. Ten si opište spolu s názvem pomůcky a navštivte lékaře, který danou pomůcku může předepsat (je uvedeno u výrobku, např. neurolog, ortoped apod.)

2. Navštivte lékaře dané odbornosti. Ten dle Vaší diagnózy zjistí, zda máte na danou pomůcku nárok, a pokud ano, sdělte mu kód ZP dané pomůcky, kterou Vám předepíše na Poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku.

Upozornění

Vydání některých pomůcek vyžaduje ještě schválení revizním lékařem Vaší pojišťovny. V tom případě je potřeba ještě s poukazem zajít na Vaší zdravotní pojišťovnu nechat si poukaz schválit. Jedná se ale pouze o pár výrobků - pokud tomu tak je, je to vždy u výrobku uvedeno. Netýká se například inkontinenčních pomůcek.

Pokud je u daného výrobku uvedená vedle kódu ZP výše doplatku, zaplatíte tento doplatek doručovateli při převzetí zboží. Pokud výše doplatku není uvedená, jedná se o plně hrazenou pomůcku a při převzetí nic neplatíte.
3. Řádně vyplněný (schválený) a podepsaný poukaz (vzor viz níže) zašlete nejpozději do 14 dnů od jeho vystavení v obálce na:

Rudolf Chrobák

Krestova 2 Ostrava - Jih   730 00
Uveďte své telefonní číslo !!! a adresu pro doručení pomůcek, pokud není totožná s adresou na poukazu.

4. Po obdržení poukazu Vám zboží dodáme  v diskrétním balení zdarma až domů do 3 pracovních dnů. Vy neplatíte nic. Ani pomůcku, ani dopravu. My vyúčtujeme na základě poukazu platbu s vaší zdravotní pojišťovnou. Vy se už o nic nestaráte.

vždy doporučenou poštou

Výhody
1. Služba je bezplatná
2. Je zaručeno diskrétní balení
3. Nemusíte nosit balíky z lékárny či výdejny

Upozornění

Pomůcku, která je hrazená ze zdravotního pojištění, neobjednáváte tedy prostřednictvím eshopu, ale je nutné poslat poukaz poštou, což je považováno za objednávku.

Jiný postup není možný. Například, že si pomůcku koupíte a pak ji chcete proplatit. Takto to bohužel nefunguje a pojišťovna Vám pomůcku neproplatí !

Nevíte si rady ? Potřebujete se na něco zeptat anebo poradit ? Zavolejte nám na telefon 720384469

Odesláním poukazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění. Vaše osobní údaje budou použity pro vnitřní potřebu spojenou se zasláním pomůcek.

Kategorie